belkafot. Paweł Kula
tytulbelka

VII Niedziela Zwykła - 19.02.2017 r.

1.     Dziś VII Niedziela Zwykła, o g. 17.00 będzie Msza święta wieczorna.

2.     W środę święto Katedry św. Piotra Apostoła, o g. 17.00 będzie Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji dobrodziejów naszego kościoła, po niej Msza święta.

3.     W czwartek wsp. św. Polikarpa, biskupa i męczennika. W czwartek i piątek po Mszy świętej wieczornej obowiązkowe spotkanie dla kandydatów na ministrantów, którzy uroczyście zostaną przyjęci do grona ministrantów w następną niedzielę na Mszy świętej o g. 11.00.

4.     W piątek o g. 16.00 spotkanie dla DSM, po Mszy świętej wieczornej obowiązkowe spotkanie dla lektorów, a w domu parafialnym spotkanie dla grupy młodzieżowej.

5.     W sobotę na g. 9.30 prosimy do pomocy w sprzątaniu kościoła przed bierzmowaniem młodzież trzecich klas gimnazjalnych. Sakrament Bierzmowania będzie udzielony w naszym kościele w następny czwartek 2 marca o g. 15.30.

6.     Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary na wyposażenie naszego kościoła złożone na konto parafialne i w kopertach oraz złożone dziś na tacę, a przeznaczone na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie.

7.      W następną niedzielę rozpoczynamy Nabożeństwo Czterdziestogodzinne, po Mszach świętych wspólna adoracja, między Mszami prywatna, a po południu wg następującego porządku : od g. 12.00 – 14.00 Wojsław – Domy za torem i ul. Żegoty ; od g. 14.00 – 16.30 Podlas, Łuże oraz wszyscy, którzy nie będą mogli przybyć na swoją adorację, o 16.30 Nieszpory Eucharystyczne i Msza święta. W przyszłą niedzielę składka na tacę będzie przeznaczona na ogrzewanie kościoła.

belka